Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM)

Nëse keni një pulovër të vjetër mund ta përdorni si një bazë për të bërë një çantë me ngjyra si kjo në foto duke përdorur zinxhirë që i keni ruajtur nga veshjet e tjera.

Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i veshim më sepse masa e tyre nuk është e duhura, kanë kaluar nga moda ose thjesht nuk na pëlqejnë më si dikur.

Xhinset e pulovrat e vjetra, këmishat ngjyra-ngjyra janë veshje shumë të volitshme për të realizuar gjëra të tjera dhe për t’u ricikluar.

Në fotogalerinë e mësipërme mund të gjeni disa ide interesante./albeu.com
Shtuar më 25/08/2020, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori