E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Nëse po kaloni një ditë të keqe,hidhini një sy këtyre (FOTO LAJM)

Një herë në kaq, zgjohesh vonë, humbet autobusin, shkon në 11 në punë, shefi të bërtet, të ngarkon me detyra, qëndron jashtë orarit, qullesh në shi rrugës për në shtëpi dhe kur arrin, diçka ka bërë masë dhe s’ke as ujë, as drita. Sidoqoftë, një ditë e keqe nuk është kaq tragjike. Shumicën e rasteve thjesht ndodh diçka e vogël që të prish humorin dhe bën që gjithçka që ndodh më vonë ta shohësh negativisht.

Nëse po kaloni një nga këto ditë, të paktën nuk përfunduat në parkimin e autobusave sepse ju zuri gjumi.
Shtuar më 09/10/2019, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori