Nëse doni që duart t’ju duken 5 vjet më të reja, mësoni këto sekrete

2.Përdorni doreza
Shumica e shtëpiakeve nuk i përdorin dorezat gjatë punëve si prsh kur lajnë enët apo pastrojnë në shtëpi. Por dicka e tille e kspozon shumë duart tuaja përballë solucioneve të ndryshme dhe gjithashtu e demton lekurën .
Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.

Por duart e ashpra, me njolla dhe me të cara, nuk janë shumë të kendshme për syrin.

Prandaj në galerinë më lart Albeu.com iu përcjell disa ide sesi të kujdeseni për to. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori