Nëna harron fëmijën në aeroport, detyron avionin të kthehet
E harroi fëmijënaeroport, nëna detyron avionin të ulet.
Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal.

Saudi Airlines ishte nisur në fluturim nga Jeddah, Arabinë Saudite, për në Kuala Lumpur, Malajzi.

Por nëna u kujtua në avion se kishte lënë fëmijënterminal dhe i kërkoi pilotëve te ktheheshin për ta marrë.

Piloti i kërkoi kontrollorëve të trafikut ajror leje për t'u kthyeraeroport, përcjell Ora News.

Rrethanat në të cilat nëna harroi fëmijënaeroport janë të paqarta.

Dhe kjo çoi në vonesën e fluturimit në 45 minuta. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori