Në të ardhmen,çorapet zëvëndësojnë këpucët(FOTO LAJM)

"Çorapet e së ardhmes" janë shpikja më e fundit, e cila prezanton çorape të cilat mund ti veshim dhe si këpucë.

Pritet që këto çorape të zëvëndësojnë këpucët, për shkak të prakticitetit që ato ofrojnë në jetën e përditshme.

Çorapet përbëhen nga një material shumë i fortë në shtresen e poshtme që e mbron këmbën por lejon ecje të lirë sikur të jeni zbathur.

Kështu që për të gjithë ato që kanë probleme me gjetjen e këpucëve të përshtatshme, tashmë sdo e kenë më, pasi çorapet e së ardhmes pritet ti zëvëndësojë fare ato. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2016, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori