Në këto fotografi të thjeshta, fshihen të vërteta tronditëse (FOTO LAJM)

Kjo foto është bërë në pallatin e Hampton Court që prej shekujsh mendohet të jetë e banuar nga një fantazmë, e njohur si The Grey Lady dhe që është fantazma e Dame Sybil Pen, që i shërbeu si infermiere mbretëreshës Elizabeth I.
Prezenca e fantazmave është gjithmonë objekt diskutimi, tek ata që besojnë apo nuk besojnë, në ekzistencën e tyre.

Prej shekujsh njerëzimi është përpjekur që t’i japë shpjegim këtij fenomeni, veçanërisht pas publikimit gjatë viteve, të pamjet që dëshmojnë për praninë e tyre në këtë botë.

Foto e galerisë janë pjesë e këtyre dëshmive. E atyre çfarë kamerave kanë fokusuar anekënd Britanisë së Madhe, në lidhje me prezencën e fantazmave. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori