Në burg pse mungoi në shkollë
Një studente amerikane është burgosur për shkak të mungesave të shumta në shkollë.

Diane Tran, e cila është vetëm 17 vjeç, studente e spikatur bënte dy punë dhe për këtë arsye shpesh mungonte në shkollë.
Shtuar më 31/05/2012, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori