Ndryshimi drastik kur kolliteni në bërryl dhe përpara duarve (VIDEO)
Duke marrë shkas nga këto ditë të zymta pandemie, një nga rregullat që e keni dëgjuar më shpesh është që, kur të kolliteti, ta bëni këtë duke e mbajtur gojën në pjesën e brendshme të bërrylit dhe jo përpara duarve.

Nëse e keni ende të paqartë rëndësinë e të vepruarit në këtë mënyrë, kjo video nga Universiteti gjerman i Weimar-it ju vjen në ndihmë.

Shihni më lart nivelin e shpërndarjes së spërklave për secilin rast.

Shtuar më 25/03/2020, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori