Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM)

"ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD" - BRAD PITT DHE LEONARDO DICAPRIO
Bluzë e zezë më jak golf.

Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zgjedhje
Shtuar më 21/09/2020, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori