Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM)

Kur sipërmarrësja Elizabeth Anne Holmes, themeluesja dhe ish-drejtoresha e kompanisë Theranos, që prentendonte se kishte sjellë revolucion në testimin e gjakut, u akuzua dhe u padit për mashtrim, nëpër shumë media nuk u diskutua abuzimi tronditës, por zgjedhja e saj në të veshur: xhaketa të zeza, pantallona të zeza dhe ç’është më e rëndësishmja, bluzat me jakë golf.
“Kam rreth 150 bluza të tilla,” tha ajo për Glamour në 2015. “Është si uniformë, të lehtëson punën pasi nuk duhet të mendosh çdo ditë se çfarë do të veshësh. Ke një stres më pak.”
Bluzë e zezë më jak golf.

Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zgjedhje
Shtuar më 21/09/2020, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori