Mungonte sinjalistika, kamioni dhe makina përfundojnë në gropë
rrugën në dalje të Kumanovës, një kamion dhe një veturë golf kanë rënë në një kanal.

Sipas informacioneve të TV21, thuhet se në rrugë nuk ka pasur sinjalistikë treguese që në atë rrugë punohet.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Në fotografi mund të shihni se si një kamion i tonazhit të rëndë ka rënë në këtë kanal dhe një veturë golf me targa të Shkupit
Shtuar më 17/09/2019, ora 13:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori