Mrekullia e rrugës nënujore nga Turqia në Japoni (VIDEO)
Charlie Junk është një instruktor zhytje nga Koreja, i cili ka zbuluar përmes fotografive vijën nën ujore që ligj Turqinë, Korenë e Jugut, Ishujt Saipan dhe deri tek Japonia.

Përmes këtij kolazhifotografive, zhytësi ka dashur të transmetojë emocionin, që sipas tij, nuk krahasohet me asnjë emocion tjetër, duke parë bukuritë nënujore të kësaj rruge të gjatë nënujore. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2016, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori