"Mrekulli dimërore" (FOTO LAJM)

Ditët e ftohta dhe ngricat gjatë stinës së dimrit janë dhe momentet që shpesh krijojnë vepra që është e pamundur që të bëhen nga vetë dora e njeriut.

Këto janë mrekulli që mund ti shohesh vetëm një herë. Bora dhe akulli dimëror janë dhe materialet e duhura për të ndërtuar vepra arti që mund të ndodhin vetëm në një periudhë kohore.

foto janë dhënë disa nga mrekullitë natyrore që ndodhin gjatë stinës së dimrit. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2015, ora 12:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori