Mos e çoni ndërmend kurrë! 8 vende ku s'duhet të fshihni paratë (FOTO LAJM)

1-Dysheku është vendi më i mirë për të fjetur, por jo për ti fshehur paratë, sepse është vendi më tradicional ku njerëzit në epoka të ndryshme kanë fshehur paratë, pra vendi i parë që kontrollohet.
Shpesh bëhemi manjakë dhe mendojmë se paratë tona nuk janë të sigurta kurrë në bankë e mundohemi të gjejmë vende alternative për t’i ruajtur ato të sigurta.

Mirëpo, ka disa vende ku nuk është aspak e këshillueshme që t’i fshehim paratë, për shkak të rreziqeve të ndryshme që ato paraqesin.

Cilat janë këto vende? Po i rendisim në galerinë e mësipërme!Shtuar më 01/06/2018, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori