Mori nga koteci vezën gjigante, brenda gjeti një surprizë (VIDEO)
Një person në Brazil është habitur kur ka zbuluar se pula e tij ka bërë në vend të vezëve të zakonshme, një vezë gjigante.

Ai është mahnitur kaq shumë saqë ka marrë tërë familjen për ta parë dhe të gjithë kanë mbetur të habitur nga kjo vezë e madhe.

Kur e ka hapur burri ka gjendur brenda dy të verdha veze.

Sigurisht që kjo për fermerin ka qenë një surprizë. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori