Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse njerëzit bien brenda saj (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë është shënuar në metro, teksa disa njerëz ishin duke ecur nëpër shkallët lëvizëse.

Në një moment, siç tregojnë edhe këto pamje shokuese, shkallët u prishën duke shkaktuar kaos dhe panik te njerëzit.

Ata ishin të shumë, dhe ndoshta mbingarkesa mund të ketë ndikuar në shkaktimin e incidentit.

Në një moment shihet një burrë teksa bie brenda dhe mbulohet nga pjesa lëvizëse.

Ngjarja ka ndodhur në një metro, në Stamboll të Turqisë, dhe për fat të mirë nuk ka pasur viktima.
Shtuar më 27/03/2018, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori