Momenti shokues kur kamioni depërton mes për mes autobusin, 60- vjeçari shpëton mrekullisht (VIDEO)
Një video shokuese tregon momentin kur pasagjerët e një autobusi panë se si një kamion çau mes për mes automjetin me të cilin ata po udhëtonin.

Më shumë se të tjerët, një udhëtar 60 vjeçar i shpëtoi vdekjes mrekullisht.

Herbert Barry, 60, vjeç ishte i ulur me kurriz në sedilje, kur mjeti me shpejtësi të madhe u fut mes për mes autobusit duke e përplasur atë në anën tjetër.

Fatmirësisht udhëtari u tregua i shkathët, ai ia hodhi me një këmbë të thyer dhe dëmtime të tjera trupore.
Shoferi i kamionçinës shtypi gazin në vend të frenave, duke shkaktuar këtë aksident.

Numri i të plagosurve nga aksidenti ishte tetë, por asnjë me dëmtime serioze për jetën. /albeu.com/Shtuar më 28/01/2017, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori