Momenti shokues kur “bodybuilder-i" thyen qafën (VIDEO)
Pëlqej
Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut.

Sifiso Lungelo Thabete ra me kokë në tokë dhe theu qafën përpara spektatorëve.

“Komuniteti i “bodybuilding”-ut u shokua nga lajmi tragjik i vdekjes së Sifiso Lungelo Thabete, nga Umlazi”, shkruajti revista “Muscle Evolution”. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2017, ora 19:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori