Momenti prekës kur vajza takon prindërit pas rrëmbimit (VIDEO)
Ajo ishte duke fjetur në shtratin e saj të ngrohtë, në momentin kur dora e një burri e rrëmbeu dhe e largoi prej nga aty.

Personazhi i historisë quhet Rebecca Lewis, e cila u rrëmbye nga shtrati i saj nga një njeri, por më pas u gjet në Tenesi dhe iu kthye prindërve të saj e pa lënduar.

Videoja e mësipërme tregon momentet mjaft prekëse dhe emocionuese të rikthimit të vogëlushes Rebecca në krahët e prindërve të saj ndërsa ajo i përqafon plot dashuri në ambientet e aeroportit, transmeton noa.

Rebecca është gjetur në Spitalin Memorial Baptist në Memphis pas një alarmi për rrëmbimin e saj, ndërsa policia ka mundur të arrestojë edhe rrëmbyesin, West Wild Hogs, 31 vjeç, mik i vjetër i familjes Lewis. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2016, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori