Momenti kur peshkaqeni gjigant tërheq zvarrë anijen me peshkatarë (VIDEO)
Pëlqej
Një grup peshkatarësh panë tmerr e sy kur një peshkaqen gjigant me ngjyrë të bardhë filloi të tërhiqte zvarrë anijen nga e cila po peshkonin.

Pamjet e filmuar me dron, shfaqin peshkaqenin 4.5 metra i cili fillimisht sillet rreth anijes të cilën më pas e kafshon dhe fillon ta tërheqë zvarrë ndërsa peshkatarët që ishin në të mbetën te tmerruar.

Videoja është filmuar afërt portit Lincon në Australi, ku një anije e vogël me dy motorë fillon të lëviz sikur të ishte lodër për fëmijë, kur peshkaqeni gjigant ia ngul dhëmbët. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2017, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori