Momenti kur makina fluturon nga autostrada mbi autobusin e mbushur me udhëtarë (VIDEO)

Një kamera e vendosur në një autobus udhëtarësh ka kapur momentin e tmerrshëm kur një automjet “fluturoi” nga autostrada mbi autobus.

Videoja tronditëse shfaq makinën e dalë jashtë kontrollit teksa fluturon në ajër në një autostradë në Japoni.

Shoferi i autobusit mbeti i vdekur në vend dhe më shumë se 20 pasagjerë të tjerë u lënduan. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2017, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori