Momenti i pabesueshëm, 2-vjeçari i shpëton vdekjes për mrekulli (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti i pabesueshëm kur një djalë 2-vjecar i shpëton vdekjes nga rënia e peme palme.

Tong Gosungnern po luante me shokët në rrugë jashtë shtëpisë së prindërve të tij në Tajlandë, të shtunën pasdite, përcjell albeu.com

video shihet momenti i frikshëm kur papritur një pemë pale rrëzohet në rrugë duke rrezikuar jetën e fëmijëve.

Ndërsa fëmijët e shohin pemën të bjerë, ata shpërndahen nëpër rrugë.

Por Tong nuk lëvizi dhe po shohte pemën me kureshtje, derisa u tërhoq ga nëna e tij pa lëndime. /albeu.com/


Shtuar më 13/02/2018, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori