Momenti i frikshëm kur autobusi përplaset me një automjet tjetër (VIDEO)
Pëlqej
Njëra nga kamerat e sigurisë të instaluara brenda një autobusi në qytetin kinez Zhuzhou në provincën Huanan, ka filmuar momentin e tmerrshëm kur shoferi humb kontrollin mbi timonin dhe përplaset me një makinë.

Ngjarja e tmerrshme tregon momentin kur autobusi përplaset me një makinë dhe nga presioni i madh autobusi lëviz anash dhe më pas rrokulliset.

Pasagjerët që ishin brenda autobusit mund të shihen se si përplasen nëpër ndënjëse, ku në shikim të parë dukej se shumica prej tyre e kishin pësuar më keq. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori