Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Momenti i frikshëm, gjarpri vdekjeprurës i mbështillet rreth këmbëve (VIDEO)
Pëlqej
Një kapës gjarpërinjsh e futi veten në telashe pasi një piton gjigant u mbështjellë rreth këmbëve të tij dhe u bë gati për ngushtimin vrasës.

Burri po përpiqej të largonte gjarprin nga shtëpia e dikujt në provincën e Limpopo të Afrikës së Jugut, kur u gjend në një situatë të rrezikshme, përcjell albeu.com

Ai mbante me dorë kokën e gjarprit vdekjeprurës ndërsa filloi të mbështillej rreth këmbëve të tij fort.

Eksperti i kafshëve fillon të humbasë ekuilibrin ndërsa në ndihmë i erdhi kolegu i tij.

Pitonët janë johelmues, por janë vdekjeprurës. Ata shtrydhin prenë e tyre deri në vdekje dhe mund të gëlltisin gjërat përtej madhësisë së tyre. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2018, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori