Momenti heroik kur zjarrfikësi kap në ajër fëmijën e hedhur nga kati i dytë (VIDEO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mendja e mprehtë e një zjarrfikësi nga Gjeorgjia e ndihmoi atë të shpëtonte një fëmijë i cili rrezikonte të asfiksohej në një ndërtesë të përfshirë nga flakët.

Ao arriti ta kapte fëmijën pasi kolegu i tij e hodhi nga dritarja e apartamentit që po digjej.

Zjarrfikësi Robert Sutton ëshët quajtur hero pasi pati guximin të rrezikonte për të shpëtuar jetën e fëmijës që u hodh nga dritarja e apartamentit që ishte në flakë shkruan Yahoo News transmeton albeu.

Videoja e më sipërme tregon momentin e kapjes së fëmijës nga zjarrfikësi hero. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.