Momentet më të forta, si stërvitet elita e ushtrisë britanike (FOTO LAJM)

Fotografët e ushtrisë britanike kanë sjellë moment të forta nga stërvitja e trupave elitë të ushtrisë britanike.

Dhe për herë të parë në histori, është një grua, Corporate Rebecca Broën, 29 vjeç, një specialist e mjekësisë ushtarake që fiton kurorën e artë për fotot e saj.

Shtuar më 23/01/2020, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori