Momente paniku, kamioni kalon mbi fëmijën e vogël (VIDEO)
Kjo video tronditëse tregon momentin kur një kamion, që po ecte i kalon sipër një fëmije, që po luante në rrugë.

Pamjet e filmuara në Kinë tregojnë se si shoferi nuk dukej fare i shqetësuar, pasi nuk e shihte fëmijën.

Megjithatë ajo që ndodh është një mrekulli. Kot nuk thonë që i ruan Zoti.

Fëmija tregohet edhe i zgjuar, pasi shtrihet - dhe kamioni kalon pa i shkaktuar asnjë plagë.
Shtuar më 23/07/2018, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori