Modelit i “mbin” kërthiza e dytë
Përdorimi i shpeshtë dhe abuziv i Photoshop-it për të përmirësuar imazhin apo bustin e modeleve e modelëve, kësaj here i ka bërë një shaka të vërtetë dhe të hidhur venezuelanit Juan Camilo Donado.

Modeli venezuelan ka dalë në një revistë, me bustin komplet të zhveshur. Por çfarë ka të çuditshme këtu? Në fakt, me shumë gjasa për shkak të një gabimi, atij i është shtuar një shenjë tjetër në bark, duke e bërë atë me dy kërthiza, gjë që e ka bërë këtë foto të bëjë xhiron e botës dhe të shkaktojë jo pak të qeshura dhe habi. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2012, ora 16:06
Tage: photoshop

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori