Moda, si të veshim T-shirt
Bluzat, apo T-shirt, siç i quajmë janë të thjeshta, ekonomike, të lehta për tu larë e hekurosur.

Sigurisht që kemi shumë, pasi sinkronizohen mjaft mirë me humorin tonë dhe janë perfekte për çdo rast.

Por si mund t’i kombinojmë?

Mjaft mirë me një xhaketë për tu dukur elegantë, por kombinohen dhe me streçe. Shkon me gjithçka dhe për çdo moshë. Me xhinse duket mjaft bukur, sidomos nëse është në formën e tylit.

Apo në mbrëmje me pantallona dhe një T-shirt rozë pastel për të sjellë pranverën.
Shtuar më 07/03/2018, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori