Mister i frikshëm, zogjtë kamikazë përplasen ashpër në xham
Qindra zogj kanë fluturuar drejtpërdrejt në Sallën e Famave të NASCAR-it në Charlotte, Karolina Veriore, duke rikrijuar edhe njëherë në mënyrë të frikshme skenën e veprës së Alfred Hitchcock.

Incidenti surreal ka ndodhur në mbrëmjen e 15 tetorit, dhe është filmuar nga një punonjës i Sallës së Famave të NASCAR shkruan albeu.com.

Videoja, e cila është bërë virale, tregon qindra zogj të shtrirë në tokë pasi fluturuan drejt e në ndërtesën me xham.

Zogjtë raportohet se vazhduan të përplaseshin në murin e dritares së dritares për më shumë se një orë. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2019, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori