Miqësia e rrallë mes qenit dhe lepurit të vogël (VIDEO)
Një qen ka krijuar një miqësi të rrallë me një lepur shumë të vogël.

Video eshtë filmuar nga pronarët e qenit Meg, kur e panë kafshën e tyre shtëpiake të luante me një lepur.

Të dy shokët e ngushtë duken të adhurueshëm së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori