Aksident i çuditshëm, Mini Cooper shemb murin me tulla (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti i çuditshëm kur një Mini Cooper që po del nga një rrugë dytsore merr një kthesë të papritur dhe përplaset me një mur me tulla.

Fatmirësisht përplasja nuk rezultoi fatale për shoferin, i cili humbi kontrolion e makinës dhe u përplas fillimisht me një makinë më pas me murin, përcjell albeu.com

Pamjet e regjistruara, në mesditë në nëntor 2017, kapin momentin kur makina përplaset me murin e tullave. /albeu.com/


Shtuar më 27/03/2018, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori