E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Milionerja që paguan para për të pasur partnerë, shtatzënë me mikun e saj
Ishte vetëm 17 vjeç kur fitoi lotarinë marramendëse dhe sot Jane Park është shtatzënë me mikun e saj.

Jane u bë personazh në rrjete sociale, pasi jepte para për të pasur partnerë.

Gjithsesi tashmë 23-vjeçarja po shpreson së fëmija do ta ndihmojë që të gjejë lumturinë që e ka kërkuar prej vitesh.

Si duket, sërish nuk ka mundur të gjejë partner, pasi ‘Barry’ thjesht ka ndihmuar në ngjizjen e fëmijës dhe nuk janë në një marrëdhënie bashkë.

Duke folur për Mirror, ajo tha:

Të gjithë besojnë se të blesh një makinë të re është shumë emocionuese, por të dalësh për të bleë karrocë për fëmijën është 10 herë më emocionuese. Kjo (ndjenjë) është diçka që nuk mund ta blesh me para. Për herë të parë në jetën time kam dikë që më do mua dhe jo llogarinë time bankare.”
Shtuar më 28/10/2019, ora 15:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori