Meteorologia serbe jep parashikimin e motit (VIDEO)
Meteorologia serbe, Lidija Markoviç nuk e kishte vënë re se gazetarja kishte bërë lidhje direkte me të për parashikimin e motit dhe nis të kërcejë. Në momentin që kamera ishte ndezur për parashikimin e motit Lidia ishte duke kërcyer.


Gazetarja e lajmeve me një buzëqeshje të sikletshme heq menjëherë lidhjen me meteorologun. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori