Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron: Dikush ju ka vënë në shënjestër
Dashi

Nje ceshtje ligjore e nje gabimi te se kaluares kryesisht do ju dali përpara. Nese jeni femer akoma me kujdes duhet te keni nga provokimet.

Demi

Ne aspektin ekonomik do kuptoni qe dikush ju ka vene ne shenjeter dhe do te perfitoj nga dobesia jujaj duke ju marre nje pjese te mire te fitimit. Kujdes ne dashuriNuk do ta kene problem tju braktisin edhe nje here.

Binjaket

Per ju e ardhmja dhe e kalura do takohen ne nje pike shume intereante qe ka te beje ne maredhenie me ju dhe te tjeret. Duhet ta kaperceni pjesen e ngacmimit ne emer te gabimeve te se shkuares.

Gaforrja

Nje pjese e rendesishme e punes suaj sot do ju kujtoj qe ka persona qe duan ta shfrytezojne punen tuaj per interesa personal. Por edhe jeten tuaj private.

Luani

Sot mund te perballeni nese jenik mashkull me anan me te eret te shpirtit femeror nese keni patur nje marredhenie te cilen e keni keqtrajtuar.

Virgjeresha

Nje revolte familjare do beni keto dite pasi do kuptoni qe persona te afert te familjes kane nderhyre ne jeten tuaj private apo ne pasurine qe ju perket juve.

Peshorja

Sot do guxoni te shani apo te beni gjera qe nuk jane aspak ne etiken tuaj. Fillimisht nje takim do ta filloni me dipllomaci e do ta mbaroni me nje vrasje ne thonjza.

Akrepi

Nuk duhet te persrisni gabimet e se kaluares ne ceshtjet ekonomike ku jeni ndjere te keqtrajtuar si nga njerzit ashtu edhe nga shoqeria maskiliste.

Shigjetari

Lilith ne Shenjen tuaj ju nxjerr nje filozofi me femerore por te lidhur ngushte me lirine tuaj per tu shprehur hapur dhe pa kufizime. Kjo eshte e rrezikshme deri diku

Bricjapi

Nje femer ka nderhyre ne bllokimin e energjise tuaj ne jeten private dhe sot do kerkoni te hakmerreni ne menyren me te fantazur se kur per nje skenar filmi horror.

Ujori

Nuk k lilith qe perkul nje femer ujor qe ne momente te caktuar i perngjan edhe nje mashkulli apo te qeneit unisex ne sjellje e vehje apo ne pretendime.

Peshqit

Nje prapaske e krijuar nga energjia e eret e nje femre te keqtrajtuar do ndikoj ne karrieren tuaj duke ju bere protagonist por edhe humbes ne te njejten kohe.
Shtuar më 24/09/2020, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori