Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM)

Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të Coronavirus.

Dhe nuk janë të paktë ata që po synojnë të marrin me qera këtë supërjaht, edhe pse vlera e të cilit i kalon 3 milionë paund në javë, përkthyer në 18 mijë dollarë për orë.

Ky jaht mund të krahasohet fare mirë me një hotel që i ka të gjitha brenda. Madje ka dhe një mini spital më vete për çdo rast.
Shtuar më 02/09/2020, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori