Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Me helikopter, pishinë dhe garazh, vjen super jahti spektakolar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një super jaht spektakolar i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit të 17-të është krijuar dhe vjen me helikopterin e vet, barin e pritjes, pishinën dhe garazhin.

Anija mbresëlënëse, e quajtur Caronte, është bërë nga kompania italiane Lazzarini Design Studio dhe ka tre dhoma gjumi dhe gjashtë nën kabina shtesë, përcjell albeu.com

Anija me stil është projektuar nga një anije e vitit 1600.

'Motoja jonë është' të mendojmë për të ardhmen, mos harro kurrë të kaluarën ', deklaruan nga kompania italiane Lazzarini. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori