Me flokët e saj, strehon familjen (FOTO LAJM)

12 vjeçarja Natasha Moraes de Andrade ka vendosur të fusë gërshërët në flokët e gjata jo pak por 1.6 metra për herë të parë në jetën e saj.

Ajo ka prerë flokët për herë të parë për të mundësuar shitjen e tyre dhe më pas blerjen e një shtëpie për prindrit duke ju plotësuar një ëndërr të hershme.

Natasha jetonqytetin e Rio de Janeiro dhe më parë ka qenë e pamundur të bëjë dhe shijojë ato çka bënin fëmiëjt e tjerë të moshës për shkak të flokëve.

Ajo thotë se tanimë i është dhënë një jetë e re.
Shtuar më 26/04/2012, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori