Më bukur se kurrë, çfarë kanë veshur VIP-at kur kanë takuar Mbretëreshën? (FOTO LAJM)

Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të sikletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja.

Por ju shkon dot ndër mend se çfarë do të vishnit për këtë ditë.

Epo disa VIP-a kanë shkuar duke takuar njeriun më të rëndësishëm në Angli dhe janë veshur më bukur se kurrë.

Ju i gjeni ata në galerinë që shoqëron këtë lajm/. /albeu.com/


Shtuar më 17/01/2020, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori