Mbreteresha shofere, Elisabetta duke ngare nje Jaguar

Ka habitur me këto imazhe që qëndrojnë në faqet kryesore te mediave angleze. Pasi mori pjese ne një ndeshje të luajtur nga niperit e saj, Mbretëresha Elizabeth u kthyekeshtjellen e Windsor duke ngare vete makinen e saj.

Shoderi dhe truprojat qendronin si pasagjere. Jo keq per nje 87-vjecare apo jo?!
Shtuar më 18/06/2013, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori