Mbolli trëndafila të ngulur në patate, ja rezultati (VIDEO)
Përmes videos ju do të mësoni se si të rrisni shpejt trendafilat. Gjithashtu përdorimi i një mënyre të tillë do të ndihmojë që të keni dhe për një kohë të gjatë një trëndafil të shëndetshëm.

E gjitha çfarë ju duhet për këtë procedurë janë këto: trëndafila të prerë, patate, shishe plastike dhe një një vazo për lule. Nga pamjet e videos ju do të mësoni se si ta realizoni një procedurë të tillë. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2016, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori