Materialet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM)

Ari - 56 $ për gram
Metali më i njohur i çmuar pa të cilin asnjë grua nuk mund të jetoje. Ari është adhuruar që nga kohët e lashta dhe të gjitha gjërat e bukura janë të pavlera krahasuar me të. në krahasim me të.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë.

Por kjo është absolutisht e gabuar.

Bright Side ka përpiluar një listë të materialeve me vlerë, duke i vlerësuar ato nga çmimi më i ulët në atë më të lartë.

Shfletoni galerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori