Materialet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM)

Shafrani-11 doollarë/gram
Kjo erëz është unike, sepse kombinon shije fantastike dhe përfitime të mëdha shëndetësore. Procesi i saj i prodhimit do shumë kohë dhe përpjekje, por shija dhe vetitë shëruese të shafranit janë të paarritshme nga ndonjë erëz tjetër.
Pëlqej
Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë.

Por kjo është absolutisht e gabuar.

Bright Side ka përpiluar një listë të materialeve me vlerë, duke i vlerësuar ato nga çmimi më i ulët në atë më të lartë.

Shfletoni galerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori