Materialet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM)

Shafrani-11 doollarë/gram
Kjo erëz është unike, sepse kombinon shije fantastike dhe përfitime të mëdha shëndetësore. Procesi i saj i prodhimit do shumë kohë dhe përpjekje, por shija dhe vetitë shëruese të shafranit janë të paarritshme nga ndonjë erëz tjetër.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë.

Por kjo është absolutisht e gabuar.

Bright Side ka përpiluar një listë të materialeve me vlerë, duke i vlerësuar ato nga çmimi më i ulët në atë më të lartë.

Shfletoni galerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori