Mamaja lë fëmijën 9-muajsh të vdesë dhe ikën në party
Një nënë ka lënë fëmijën e saj vetëm 9 muajsh dhe është larguar për një javë nga shtëpia duke festuar në party.

Viktoria Kuznetsova, 18 vjeç, e la fëmijën Egor vetëmshtëpi në mënyrë që ajo të mund të shkonte dhe të dilte në festa bashkë me miqtë e saj shkruan Albeu.com.

Ajo ka pritur që burri i saj të largohej për një javë me shërbimin ushtarak përpara se të braktiste fëmijën e saj, i cili u gjet i vdekur në karrocë.

Kur ai është kthyer në shtëpi dhe ka marrë vesh tragjedinë, ka lëshuar menjëherë kërkesën për divorc ndaj gruas dhe nuk e ka lejuar atë as të shfaqet në varrimin e të birit.

Gjykata e ka dënuar gruan me 10 vite burg. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2017, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori