Makina e policisë si autoshkollë për të rinjtë (VIDEO)
Autoshkollë me makinën e policisë së shtetit. Këtë gjë bëjnë dy të rinj nga Laçi në një lavazh. Nuk dihet nëse ata janë të njohur të punonjësve të policëve që kanë makinën apo lavazhierë por ajo që shihet nga videon e siguruar nga A1Report, është fakti që djaloshi që është në timon bën xhirim gomash, ndërsa shoku i tij e filmon.

Mes tyre shkëmbehen dhe batuta deri në provokime për ta përplasur dhe me murin. "Bë një xhiro me Shtetin. Boll se do na fusin brenda. Lere mos i bjer murit",dëgjohet biseda e dy të rinjve, teksa djaloshitimon i afrohet dhe përplas murin. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2013, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori