Makina e policisë shtyp protestuesit (VIDEO)
Gjatë një proteste të minatorëve në Peru një makinë policie ka shtypur një grua dhe një fëmijë. Incidenti është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe është hedhur në web. Nga pamjet nuk është e qarte nëse drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin apo e ka bërë në mënyre të qëllimshme. /albeu.com/ /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2012, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori