Majmuni "hileqar" mahnit fotografin! (FOTO LAJM)

Një majmun u kap u fotografua duke përdorur bishtin e nënës së tij për t'u ngjitur në pemë.

Fotografi Nihad V Vajida, tha: "Unë nuk kisha parë kurrë më parë dicka të tillë, është e mahnithsme", përcjell albeu.com

"Kam fotografuar kafshë të egra që nga viti 2013 por si ky moment nuk kam filmuar kurrë".

Fotografitë u morën në parkun Kabini, në Karnataka dhe fotografitë po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale. /albeu.com/Shtuar më 06/03/2018, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori