E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Mahnitëse, ja si duket bota e yjeve natën (FOTO LAJM)

Qielli është dhe pjesa nga i cili ne mbesim të mahnitur, është elementi i cili i jep njëpamje ndryshe çdo gjëjë.

Gjatë një konkursi të hapur për fotot më të bukura duket se ka një shumëllojshmëri imazhesh mahnitëse që janë realizuar nga fotografë të ndryshëm profesionistë.

Fotografë nga vende të ndryshme të botës kanë shkrepur fotografi të mahnitshme të yjeve në qiellin e natës në kuadër të konkurist “Insight Astronomy Photographer of the Year”. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori