Magjia e make up-it, ja si transformohen femrat (FOTO LAJM)

Kujdesi që femrat tregojnë ndaj vetvetes ndonjëherë është shumë më i madh, aq sa ato nuk dalin në një ambient publik pa u trukuar. Por një grimiere profesioniste, ka një talent vërtet të rrallë, aq sa po të shikosh faqen e saj zyrtare në Instagram, vihet re ndryshimi i femrave, ku nëpërmjet ngjyrave ato i bën të bukura.

Melissa Murphy është një grimiere profesioniste, e cila me të vërtetë i transformon femrat. Dëshmitare e punës së saj është profili që ka në Instagram, Melissa Makeup, ku publikohen foto të modeleve “para dhe pas tualetit”. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa rezultati final është i jashtëzakondshëm. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 18:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori