Maçoku më i vjetër është i verbër?
Maçoku më i vjetër në botë është 29 vjeç dhe me pronaren e tij kanë një marrëdhënie të veçantë, pasi ata janë rritur bashkë.

Whiskey po lufton për titullin "maçoku më i vjetër në botë”, pasi i duhet vetëm një muaj për t'u bërë 29 vjeç.

Por Whiskey mendohet se është i verbër. Pronarja e maçokut, 33-vjeçarja Lorraine Arnott, ishte vetëm 5 vjeçe kur lindi Whiskey dhe thotë që janë rritur së bashku. “Ai është pjesë e jetës sime dhe ne nuk mund të jetojmë të ndarë”, është shprehur ajo. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori